Wizytacja kanoniczna parafii
Msza św. w Bazylice
Orkiestra Parafialna
Czapki orkiestry
Uroczystość Wniebowzięcia NMP
Odpust parafialny 2016
Wnętrze Kolegium
Wirydarz
Pierwsza Komunia św.
Uroczystość w 2016
Wizytacja kanoniczna
Msza św. na Willi Starowiejskiej
Projekty
Inauguracja
Centrum pod Parnasem
Kawiarnia
Uroczystość 3 maja
Widok na bazylikę
Ogród Biblijny
Poświęcenie 2016
Orkiestra Parafialna
Na Mszy św. z o. Proboszczem
Ogród Biblijny
Panorama
Centrum pod Parnasem
Kawiarenka
Ogród Biblijny
Adam i Ewa w Raju
"Pisk Orła Białego"
Przedstawienie 2016

INDYWIDUALNE REKOLEKCJE DLA KAPŁANÓW w Starej Wsi

W naszym Domu Zakonnym istnieje możliwość - dla kapłanów diecezjalnych i zakonnych - odprawienia indywidulanie rekolekcji pod kierunkiem O. Tadeusza Hajduka SJ .

Ze względów lokalowych w najbliższych miesiącach, w tym samym czasie możemy przyjąć najwyżej kilka osób równocześnie zapewniając im mieszkanie w jednoosobowym pokoju z łazienką.
Stąd konieczność wcześniejszego umówienia się z prowadzącym, który także daje w ciągu roku rekolekcje poza domem i nie zawsze jest dyspozycyjny w Starej Wsi.

O. Tadeusz Hajduk posiada długie doświadczenie szczególnie w dawaniu rekolekcji ignacjańskich, będąc dyrektorem naszych Domów Rekolekcyjnych {Częstochowa 1997 – 2004, Zakopane 2004 – 2009). Ostatnie 7 lat spędził w Starej Wsi jako magister nowicjatu.

Istnieje zatem możliwość odprawienia pod jego kierownictwem 8–dniowych rekolekcji Ignacjańskich, dowolnego tygodnia lub syntezy tematycznej [przynajmniej kilkanaście różnych tematów możliwych do podjęcia].

O. Hajduk dawał także w ostatnich latach kilkakrotnie 3–dniowe rekolekcje kapłańskie w różnych diecezjach. Można więc i na takowe się umówić i albo skorzystać z tematów podjętych na wcześniej dawanych rekolekcjach, albo umówić się na jakąś inną formę i tematykę.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy bezpośrednio z o. Tadeuszem Hajdukiem SJ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Początek strony

tlo

Boot template designed by starawies.net