1. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem! Jeśli ktoś zapomniał o tacy kolędowej, może przynieść ofiarę jeszcze w przyszłą niedzielę.
2. Dziś dodatkowa Msza św. o godz. 14:00.
3. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania we wtorek o godz. 18:00 w kaplicy św. Stanisława Kostki. Wejście od ogrodu z tyłu klasztoru.
4. Spotkanie dla osób zapisanych na wycieczkę w okolice Wrocławia odbędzie się we wtorek o 19:00 w sali przy furcie klasztornej. Zamówiony będzie mniejszy autokar, zostało już tylko kilka wolnych miejsc. Niestety cena będzie nieco wyższa - w granicach 900 zł. Prosimy o wpłacenie pieniędzy na spotkaniu.
5. W każdy pierwszy piątek miesiąca będzie spowiedź od godz. 16:00 i Eucharystia o 16:30. Rano odwiedzimy chorych z posługą kapłańską.
6. W sobotę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o  godz. 6:00, 7:30, 9:00, 14:15 i 18:00. Podczas każdej Eucharystii poświęcenie Gromnic. W tym dniu modlimy się za osoby konsekrowane. Tacę przekażemy na klasztory kontemplacyjne.
7. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Błażeja. Osoby cierpiące na choroby gardła mogą otrzymać błogosławieństwo po zakończeniu Eucharystii.
8. Za tydzień młodzież ze wspólnoty MAGIS będzie zbierała ofiary do puszek na rekolekcje zimowe.
9. Różaniec święty odśpiewają Róże:
* 2 Pani Stanisławy Dydek
* 6 Pani Józefy Herbut
* 8 Pana Adama Nogaja

Początek strony